The foxhole court (All for the Game #1) Free ePub Download

The foxhole court (All for the Game #1) Free ePub Download

5.00 Avg rating1 Votes
Publisher: Wydawnictwo NieZwykłe
Genres: Contemporary Fiction, LGBT Books, Young Adult
Authors:
ISBN10: 8378896021
ISBN13: 9788378896029
Tags: Contemporary Fiction Books, LGBT Books, Young Adult Books, Free Books Download, epub Books Download
Language: pl
Physical Form: eBook
Type: ePUB

Neil Josten jest zapalonym graczem Exy, który podpisał kontrakt z drużyną Uniwersytetu Stanowego Palmetto. Niezbyt wysoki, ale szybki, posiada ogromny potencjał – jednak… jest też uciekinierem oraz synem groźnego przestępcy znanego pod pseudonimem Rzeźnik.

Podpisanie kontraktu z drużyną uniwersytecką Lisów wydaje się więc ostatnią rzeczą, jaką chłopak taki jak Neil powinien robić. Drużyna jest bowiem znana szerszej publiczności; zdjęcia, na których znajdzie się jego wizerunek, mogłyby ściągnąć na niego niepotrzebną uwagę. Kłamstwa pozwolą mu zachowywać pozory jedynie tak długo, dopóki ktoś nie pozna jego prawdziwej tożsamości. Jeśli prawda wyjdzie na jaw, będzie martwy.

Ale Neil nie jest jedyną osobą w drużynie, która coś ukrywa. Jeden z nowych zawodników Lisów, to ktoś z jego przeszłości. Teraz, gdy ponownie się spotkali, Neil chce wykorzystać szansę, jaką zesłał mu los. Ostatnich osiem lat przetrwał dzięki ciągłej ucieczce. Może w końcu znalazł kogoś, dla kogo warto żyć i coś, o co warto walczyć.

-----------------------

To Download books easily without ads Visit

www.Z-PDF.com

Or find it in google search

Reviews

Required fields are marked *. Your email address will not be published.